Gehaktpizza, een pizza die rijkelijk belegd is met een kruidige gehaktsaus, paprika en mozzarella. Een heerlijke topping voor een pizza! Om dit recept extra makkelijk te maken, gebruik je platbrood als bodem. Zo hoef je niet zelf deeg te maken.
Gehaktpizza
Deze gehaktpizza is een echte maaltijdpizza. Wat ik zo lekker vind aan dit recept, is de heerlijke gehaktsaus die je maakt als beleg voor de pizza. Deze gehaktsaus vult al erg en daarom is dit pizzarecept erg voedzaam. Beleg de gehakt pizza met wat paprika, of andere groenten die je lekker vindt, en maak het af met mozzarella. Deze kaas smelt heerlijk weg in de oven.
Eet deze gehaktpizza op platbrood met een frisse salade ernaast of een kom soep. Zo voeg je wat extra groenten toe aan de maaltijd en maak je hem meteen tot een volwaardige avondmaaltijd!
Platbroodpizza
Voor dit pizzarecept gebruik je Libanees platbrood als bodem. Libanees platbrood is een stevig brood, wat een beetje lijkt op een wrap. In tegenstelling tot een wrap is Libanees platbrood wat dikker en steviger. Ideaal als pizzabodem dus!
Het makkelijke aan platbrood gebruiken als pizzabodem is dat je zelf geen deeg meer hoeft te maken. Dit scheelt veel tijd en werk. Dit is dus een snel en makkelijk pizzarecept!
In plaats van Libanees platbrood kun je bijvoorbeeld ook een Turks brood (gehalveerd tot een boven- en onderkant) of naanbrood gebruiken. Net zo makkelijk!

Gehaktpizza van platbrood met paprika en mozzarella
Ingredients
- 4 stuks Libanees platbrood
- 300 gram rundergehakt
- 2 paprika's
- 200 gram tomatenpuree
- 2 bollen mozzarella
- 2 theelepels Italiaanse kruiden
Instructions
- Verwarm de oven voor op 200 graden.
- Bak het gehakt rul in een ruime koekenpan. Voeg de tomatenpuree en de Italiaanse kruiden toe en bak 5 minuten mee.
- Leg de Libanese platbroden op een met bakpapier beklede bakplaat. Verdeel hierover het gehaktmengsel.
- Snijd de paprika's in reepjes of plakjes en verdeel deze over de gehaktpizza's. Snijd de mozzarella in blokjes en verdeel dit ook over de pizza's.
- Bak de gehaktpizza's 10 minuten in de voorverwarmde oven. Serveer direct. Eet smakelijk!